Kedves Lélek, ez a kép azért született meg, hogy emlékeztessen arra: már nem kell tovább harcolnod.
Nem kell bizonyítanod. Nem kell megmentened senkit. Nem kell többé kívül keresned azt az értéket, ami mindig is benned élt.
Amikor hajlandóvá válsz valódi forráskapcsolatot kialakítani önmagaddal és a szíveden keresztül tengelybe állsz,
akkor képessé válsz egyszerre megélni a Nap és a Hold rezgését, a férfi és női isteni minőség egységét önmagadban.
A te utad most nem a küzdelemről szól, hanem az önszeretetről.
Az öngondoskodásról. Azokról az apró, örömteli pillanatokról, amelyek újra életet lehelnek a lelkedbe. A valódi kiteljesedés nem egy másik embertől érkezik. Ne keresd kint már soha többé. A teljességed abból fakad, amikor újra kapcsolódsz saját fényedhez, saját örömödhöz, saját nőiségedhez.
Itt az ideje egy új női minőségbe érkezned. Egy olyan térbe, ahol már nem kívülről várod a megerősítést, hanem belülről nyílsz ki és virágzol.
Lágyabbá válni nem gyengeség.
Befogadni nem kiszolgáltatottság. Ez az igazi női erő. És ahogy egyre inkább átáramlik rajtad ez a fény, úgy fog megérkezni melléd egy másik egész lélek is. Már nem hiányból. Nem sebekből. Nem egymást megmentve. Hanem két teljes ember találkozásából.
Egységből.
Tisztaságból.
Szeretetből.
Mantrád:
Ami hozzám tartozik,
szeretetből megtalál

Szeretettel
Szilvia SándorEgységre Hangoló Test-Lélek-Szellem Központ






